Birlikten Doğan Kuvvet...

Turgut Reis Mah. Ihlamur Sok. No: 11 Sultanbeyli-İstanbul
Sultanbeyli / İstanbul

NİLEYN ŞİRKETİ İLK YURTDIŞI TEMASLARINI TURAB İLE BAŞLATIYOR

24-26 NİSAN 2019 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN TURKİYE VE ARAP ÜLKELERİ TİCARİ İŞBİRLİĞİ PLATFORMUNDAYIZ. 

Günümüz Türkiye’si uluslararası ticari arenada ekonomisi en büyük devletler arasındadır. Artan dış ticareti ve olumlu siyasi politikaları Türkiye’yi Arap Ülkeleri tarafından en yakın ticari işbirliği yapılır, ülke konumuna sokmaktadır. TÜRAP olarak çalışmalarımız bu ilişkilerin artmasına destek sağlamaktadır. Kurulduğu günden günümüze kadar, Türkiye ve Arap ülkeleri arasında kültürel, ekonomik ve sosyal alanlarda çalışmaları olan derneğimiz, proje bazlı ortak yatırımları yönlendirici çalışmaları da kapsamı içinde değerlendirmeyi hedef edinmiştir.

NİLEYN ŞİRKETİ İLK YURTDIŞI TEMASLARINI TURAB İLE BAŞLATIYOR

NİLEYN ŞİRKETİ KURULUMUNUN ARDINDAN İLK ŞUBESİNİ ÜRETİMİN KALBİ BURSADA AÇTI

NİLEYN DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, kurulumunun hemen ardından ilk şubesini Üretimin Merkezi olan Bursa'da açarak Türkiye ihracat hedeflerini gerçekleştirme yolunda bende varım sözünü fiile geçirmiş oldu, ilk temasların ardından anlaşıldı ki üreticimiz ithalatta çeşitliliği ve haklı rekabeti bekler durumda.

Ürettiği kaliteli ve teknolojik ürünler ile dünya piyasasında bende varım demenin yollarını arıyor fakat işbilir bir firma ile kazan kazandır pirensibiyle çalışma düşüncesinde. 

Gelişmeleri bildirmeye devam edeceğiz. 

BİRLİKTE DAHA İYİYE, DAHA YENİYE, DAHA GÜZELE, 

NİLEYN ŞİRKETİ KURULUMUNUN ARDINDAN İLK ŞUBESİNİ ÜRETİMİN KALBİ BURSADA AÇTI

Birlikten Doğan Kuvvet...

Bize Ulaşın